Kde všude můžete mít regál

Regály jsou univerzálním úložným prostorem, kam umístíte všechny krabice, sezónní věci, ale také pneumatiky, nebo je využijete ve skladu na uchování zboží. Své místo najdou v interiéru jako je kuchyně, dětský pokoj nebo garáž i malá dílna. Kam všude s regálem, se dočtete v našem článku.

Podle místa

  • byt
  • kancelář
  • dílna, sklep, garáž
  • sklad
  • archiv
  • pneuservis, autoservis

S vůní dřeva

Do obývacího, dětského pokoje nebo ložnice nejvíce zapadnou regály dřevěné. Na trhu najdete čistě přírodní regály, které si můžete sami natřít a mohou tak hrát všemi barvami, takové se hodí do dětského pokoje.

Do moderních domácností můžete umístit i klasické kovové regály do dílny. V současné době se stále více v interiérech objevují kombinace kovu a dřeva. Kuchyně už nemusí mít skříňky, ale na potraviny a nádobí mohou posloužit právě regály.

I kovové mohou být v interiéru

Jednoduché kovové regály se dají umístit do šaten i komor, ale také na balkon nebo do sklepa. K interiérovému použití jsou vhodné jednoduché konstrukce s policemi, které se nastaví podle uskladněných věcí.

Nebojte se dát kovové regály do koupelny. Nejen, že nabídnou snadnou dostupnost toaletních potřeb, ale jsou odolné proti vlhkosti a údržba je snadná a rychlá. Rozhodně se nemusíte bát častého kontaktu s vodou.

Regály se stále více využívají v dětských pokojích a hernách. Vytvoří úložný prostor pro hračky, hry i plyšáky a v dětském pokoji zajistí, aby bylo neustále uklizeno. V případě využití v dětských pokojích dbejte na bezpečnost a vždy je připevněte ke stěně.

V dílně nesmí chybět

Kovové regály jsou určené převážně do dílen a garáží, a to z několika důvodů. Hlavním důvodem je nosnost. Kovové regály nabízejí různé nosnosti a mohou tak unést i těžké stroje, nástroje nebo součástky. Regály jsou variabilní. Dají se doplnit o přepážky, háčky nebo nástavce. Jednoduše tak vytvoříte menší prostory pro menší předměty.

Štítek:

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..