Ulehčete si práci na zahradě pomocí nejmodernější techniky!

Práce na zahrádce by měla představovat především příjemnou relaxaci a odpočinek. Mnoho lidí má ovšem zkušenosti s tím, že někdy se promění spíše v únavnou lopotu, jež radosti přináší jen velmi málo.

Vrátit ji mohou zpět kvalitní pracovní nástroje, které danou činnost nejen ulehčí, ale práce s nimi člověka skutečně baví! K takovým patří třeba vybavení švédské firmy Husqvarna, jež prodává táborská společnost HUTAB s.r.o.

Řetězové pily je možné využít k těžbě i sezónní údržbě

Velmi užitečným pracovním nástrojem jsou řetězové pily, jejichž prostřednictvím je možné nejen provést sezónní údržbu stromů, ale také pomoci si při zpracování topiva na zimu.

Využít je lze také při těžbě přímo v lese, kde poskytují neocenitelné služby při odřezávání silných větví nebo krácení stromů.

Zaměstnanci obchodu HUTAB s.r.o. zákazníkům rádi pomohou s výběrem řetězové pily potřebných parametrů. Samozřejmostí je existence záručního i pozáručního servisu.

HUTAB prodává sekačky na trávník i zahradní traktory

Pro údržbu trávníku je možné doporučit robotické a benzinové sekačky, jež se chlubí vysoce výkonnými motory, kvalitními materiály i prakticky řešeným ovládáním.

Práce s nimi představuje skutečné potěšení, když si lze snadno nastavit výšku sečení. Je možné uvažovat i o doplnění pojezdem.

Pokud člověka přestane práce o trávník bavit a rozhodne se jej proměnit v malé políčko, ke koupi jsou v obchodu HUTAB s.r.o. i zahradní traktory.

Křovinořezy se dostanou tam, kam sekačka nedokáže

Křovinořezy Husqvarna se uplatní při běžných zahradních pracích i údržbách větších areálů.

Na rozdíl od některých jiných značek se není nutné bát zranění, protože ochranný kryt bezpečně a spolehlivě odvádí pryč od obsluhy nejen sekanou trávu, ale současně i drobné kamínky či větvičky.

Tyto křovinořezy jsou ideální pro všechna místa, kam se sekačka nedostane.

Ohodnoť článek
Štítek:

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..