Stěhování s opravdovými profesionály šetří nervy, čas i peníze!

Stěhování v životě potká téměř každého. Někdo se stěhuje do nového bytu, jiný zase do nového sídla firmy.

Vždy se však jedná o stresující záležitost, která představuje pořádný nápor na nervy a žádá si celou řadu příprav. Stěhování Praha jsou profesionální společností s dlouhou tradicí, která je schopna napětí spojené se stěhováním účinně minimalizovat.

Ke stěhování se hodí zapůjčené krabice

Stěhování kanceláří (firem, úřadů, škol) je hned o něco ekonomičtější a ekologičtější, když společnost, která dostane stěhování na starosti, zapůjčí svoje krabice na přepravu stěhovaných věcí.

Stěhování Praha nemá problém ani s rozložením a složením nábytku, včetně jeho zabalení. V průběhu celého stěhování firmy, úřadu nebo provozovny je objednavateli neustále k dispozici technik, který již dopředu provedl kalkulaci ceny a vypracoval harmonogram stěhování.

Vyklízení

Stěhování těžkých břemen by mělo být dobře pojištěno

Stěhování těžkých břemen (klavírů, trezorů, strojů) může představovat pro některé společnosti tvrdý oříšek. Zde se právě hodí mnohaleté zkušenosti v oboru, které má Stěhování Praha.

V případě nehody je navíc společnost pojištěna až do výše škody 2 000 000 Kč. Stěhování těžkých břemen nabízí společnost v rámci celé České republiky, když ideální je, pokud nejprve proběhne návštěva technika, jenž určí nejjednodušší a nejbezpečnější způsob přestěhování těžkého kusu.

Vyklizený odpad je skutečně zlikvidován

Ne všechny věci si s sebou bere objednavatel do nového místa. Také zde se hodí služby vyklízení bytů s likvidací, když se firma na stěhování postará o veškerý odpad. Je dokonce schopno zajistit i skartaci dokumentů v souladu se zákonem o nakládání s odpady.

Společnost si poradí s velkými prostory i malými skrýšemi. Veškerý odpad je vožen do sběrných dvorů, takže se majitelé nemusí bát toho, že některé z vyřazených věcí opět uvidí na inzertních stránkách nabízené k prodeji.

Štítek:

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..