Skandinávie u vás doma? Je to jednoduché

Máte ve svém obydlí rádi jednoduchost a čistotu? Nejste zastáncem přílišných barevných kombinací a nejraději vymalujete bílou barvou? Pak je skandinávský styl bydlení přesně pro vás. Podívejte se na to, jak takové bydlení doma mít a alespoň částečně se přenést na sever naší planety.

Čistota všude, kam se podíváte

Skandinávský styl má svá pravidla. Vzhledem k tomu, že severské země jsou obecně chladné a je zde málo světla, tak proto, obyvatelé těchto zemí se zaměřují na to, aby co nejvíce „ rozsvítili“ svá obydlí. Sedací souprava Tomáš béžová dokonale zapadá do čistého interiéru. Proto se skandinávský styl vyznačuje bílými barvami, především různými odstíny velmi světlých barev. Světlé barvy můžete doladit také tak, že si pořídíte bílé židle. Právě proto nenajedete v žádném domě nebo bytě záclony, případně řasené dekorace a podobně. Má to jistě své výhody, kromě světla, také minimálně tyto komponenty nemusíte prát. Pro někoho to může být příliš nudné, zaměřte se proto na dvě věci:

  • Použití dřeva v interiéru
  • Použití textur

Jde především o to, abyste ve vašem interiéru měli útulnou kombinaci například dřeva a bílé barvy v různých texturách. Často můžete na fotkách vidět, že je nábytek z kůže, nebo alespoň jeho části jsou z kůže nebo kovu. Perfektní nábytek najdete na E-shopu Atan.cz, kde můžete vybírat ze širokého sortimentu. Pro dokonalý odpočinek nezapomeňte vybavit domácnost tak, že tam umístíte pohodlná křesla. Ta samozřejmě musí také ladit ve skandinávském stylu.

Nemusí být jen bílá barva

Bílá je opravdu barva čistoty, ale nezapomínejte, že i jiné světlé materiály dokáží váš dům ozvláštnit. Víte, že béžová je nová bílá? Zkuste i tyto odstíny zakomponovat do vašeho interiéru. Různé vybavení jako stolky pak stačí do takto vymalovaného interiéru zakoupit ve dřevě. Je to jednoduché. Možná se bojíte experimentovat, ale pokud dodržíte tyto rady, vaše útulné bydlení nemůže vypadat jinak než skvěle.

Štítek:

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..