Poznejte výhody chytrých, úsporných a ekologických domů Zelený Zlonín

Pokud plánujete nákup novostavby, chtějte opravdovou změnu v porovnání se starými domy, které zatěžovaly zbytečně vaši peněženku i životní prostředí. V současné době jsou díky novým technologickým možnostem novostavby maximálně funkční a nabízejí celou řadu převratných možností. Pojďte se podívat na jejich hlavní výhody.

Energeticky výhodné bydlení přesně pro vás

V současné době technologie zařizování staveb domů výrazně pokročily vpřed. Důkazem toho jsou pasivní domy Zlonín, jež nabízejí ve svých více jak 100 novostavbách vybudovaných za 3 roky velice praktické a inovativní řešení pro moderní bydlení. Tyto nové domy u Prahy jsou předně vysoce úsporné. V porovnání s klasickou stavbou dosáhnou až 90% úspory energií. Kromě vaší peněženky má chytré hospodaření s energiemi ještě další benefity:

  • Šetří životní prostředí
  • Zvyšuje hodnotu nemovitosti
  • Stará se o váš maximální komfort

Díky inteligentní práci s energiemi již nikdy nepoznáte teplotní rozdíly v místnostech. Novostavby u Prahy Zelený Zlonín mají i další nesporné benefity. Určitě také oceníte anti-alergenní prostředí a čerstvý vzduch v místnostech i bez nepříjemného průvanu. Na pasivní rodinné domy u Prahy navíc můžete pro ještě větší výhodnost čerpat podporu s názvem Nová zelená úsporám ve výši 450 000 Kč.

Příjemná lokalita s občanským vybavením

Velkou výhodou pasivních domů Zelený Zlonín je, že jsou v příjemném prostředí a zároveň s dobrou dostupností nedalekého pražského občanského vybavení i toho místního, jako je hromadná doprava, restaurace, škola i školka či sportoviště. V nabídce najdete samostatné stavby i řadové domy u Prahy v dobré dojezdové vzdálenosti a přitom v klidném prostředí. Interiéry domů jsou velice působivě navržené a dostatečně prostorné. Architektonicky se jedná o opravdu vydařenou výstavbu, která zapadá do svého okolního prostředí. Všechny stavby jsou navržené a realizované odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..