Moderní dětská hřiště jsou hitem. Jakou zábavu umí nabídnout?

Doba, kdy se za městské dětské hřiště považovala jedna prolézačka a jedna starší plastová skluzavka jsou dávno pryč. Nyní je pro děti připraveno mnohem více zábavy. Města vědí, že míst pro trávení volného času ubývá a tak se snaží problém řešit tímto způsobem. Co dnes mohou děti využívat? Pokud jde o moderní dětská hřiště Berliner Seilfabrik, je možností více než dost. Zjistěte, jak může takové moderní hřiště vypadat. Lákadel je zde více než dost.

Skluzavky kam se podíváš

Ta nesmí na žádném hřišti rozhodně chybět. Doba, kdy by dítě jelo jenom tak rovně dolů už je dávno pryč. Dnes jsou hitem propracované skluzavky z odolných kovů, které jsou nejenom dlouhé, ale mohou nabídnout řadu záhybů, či populární jízdu v tubusu. A to i z několika metrů.

Moderní prolézačky plné lan

I klasické prolézačky jsou minulostí. Byly nahrazeny moderním řešením v podobě různých lan. Na první pohled zajímavé propletence dětem umožní zlepšit rovnováhu, zvýšit jejich sílu, stejně jako jim pomohou s orientací v prostoru. To vše jsou věci, které se jim budou hodit. To ukazuje na fakt, že dětské hřiště jim pomůže nejenom v tom, že se zabaví a vyřídí, ale také získají nové zkušenosti a schopnosti.

Prvky vybízející k řadě pohybových aktivit

Na moderních hřištích se děti rozhodně nudit nebudou. To proto, že mohou nabídnou řadu herních prvků, díky kterým lze lézt přes překážky i po lanech, lze šplhat, udržovat rovnováhu, nebo zkoušet svou sílu. A rodiče? Ti mohou použít městský mobiliář v podobě laviček, relaxovat a své dítko sledovat, jak si užívá zábavy, kterou mu jenom těžko nabídne běžná zahrada u rodinného domu.

Multifunkční hřiště s různorodými aktivitami

Že není možné v jednom prostoru lézt po konstrukci a zároveň hrát fotbal? Velký omyl. Mohou to nabídnout moderní multifunkční hřiště. Hodí se především tam, kde je veřejný prostor omezený a je třeba docílit toho, aby i na malé ploše byla dětem nabídnuta široká škála zábavných a hlavně pohybových aktivit.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..