Klidovou mísností v bytě je ložnice

Ložnice by měla dýchat podobně, jako vy. Jde o místo, ve kterém si v první řadě máte odpočinout. Pokud nedodáte ložnici to, co potřebuje, pak nepočítejte s tím, že váš spánek bude kvalitní. Ačkoli tomu možná nebude věřit, ložnice vám vrací přesně to, co vy do ní investujete. Ať už se to týká finančních prostředků nebo času, ložnici byste si měli sestavit podle moderních trendů, bez zbytečných věcí, které by vás během spánku mohly rušit.

Pusťte si do bytu nový vzduch

Jedním z problémů, proč se v ložnici možná necítíte úplně dobře, jsou nevyvětrané prostory. Pokud ráno vstanete a neotevřete okno alespoň na pár minut, nebude se vám večer dobře spát. Přes noc se v místnosti nashromažďuje vzduch, který je potřeba ráno vyvětrat a pustit si tak do svého bytu nebo rodinného domu čerstvější vzduch. Jakmile tedy ráno vstanete, první, co byste měli udělat je vyvětrat. Věřte nebo ne, ale pokud budete pravidelně větrat, nebudete mít večer takové problémy s usínáním.

ložnice

Čistý vzduch už máme, tím to ale rozhodně nekončí. Jestliže jste si mysleli, že máte volno, pak jste se mýlili. Jak je to u vás s čistotou, co se týče této místnosti? Tady platí zřejmě podobné pravidlo. Ráno vstanete a ihned odcházíte do obývacího pokoje nebo kuchyně. Proč si například neustlat postel nebo trochu neuklidit? Čistá ložnice je základem úspěšného spánku. Nikdo přece nebude chtít usínat v místnosti, kde je nečistota a věci jsou rozházené všude kolem vás.

Mobil a nabíječky musí z ložnice pryč

Další a ověřenou metodou je elektronika. Ta musí bez větších námitek místnost opustit. Položte si svůj mobilní telefon a elektroniku například do obývacího pokoje na stůl. Pokud tak neučiníte, budete mít neustálé nutkání se na ně dívat. Ať už se jen podíváte na displej telefonu nebo čas, jeho světlo vás tím pokaždé probudí.

Štítek:

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..