Jakou zvolit střešní krytinu pro novostavbu?

Stavba domu většinu z nás čeká pouze jednou nebo párkrát za život. Jelikož se nejedná o každodenní záležitost, měli bychom promyslet každý detail od základů až po střechu. Právě na střechu, korunu každého domu, se podíváme podrobněji v dnešním článku.  Kterou střešní krytinu zvolit pro novostavbu a podle čeho vybírat?

Střešní tašky značky BMI Bramac

Když stavíte nový dům, snažíte se, abyste již po zbytek života neměli žádné starosti a větší rekonstrukce nebyly potřeba. Přesně tento komfort vám zajistí střešní tašky značky BMI Bramac. Střešní systémy společnosti BMI Bramac nabízejí osvědčenou kvalitu pro vaši novou střechu, která vám vydrží jako nová po celý život.

Betonová nebo pálená střešní taška BMI Bramac?

Rozhodujete se mezi pálenou střešní krytinou nebo betonovou krytinou? Obě střešní krytiny jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů a vztahuje se na ně dlouholetá záruka.

Pálené střešní tašky se budou hodit pro jakýkoliv typ novostavby. Díky širokému výběru provedení a barev střešních tašek jednoduše sladíte vaši novostavbu s okolní zástavbou, nebo naopak necháte svoji střechu vyniknout nad ostatními. Keramické střešní tašky představují nejtradičnější střešní krytinu, která je prověřena léty a přitom je vyráběna za pomocí nejmodernějších technologií z přírodních materiálů.

 I z nabídky betonových krytin značky BMI Bramac si vybere každý náročný zákazník. Betonové střešní systémy BMI Bramac nabízejí široké spektrum povrchových úprav, můžete volit klasický hrubý model struktury, nebo hladký povrch střešní tašky. Kvalitní přírodní materiály, ze kterých jsou tašky vyráběny, zajistí krásný vzhled a funkčnost vaší střechy po celá desetiletí.

A co na to střešní tašky Tondach?

Ani se značkou Tondach nemůžete šlápnout vedle. Pro vaši novostavbu vybírejte z kvalitní střešní krytiny Tondach, jejíž životnost se odhaduje okolo 100 let. Tondach je jednou z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek střešních krytin na českém trhu, díky které vsázíte na tradiční způsoby výroby tašek.

Pálená klasika od značky Tondach

Při výběru střechy nespěchejte, jedná se o investici na celý život, která bude váš nový dům chránit a zdobit zároveň. Pálené střešní tašky od značky Tondach jsou velmi kvalitní volbou pro vaši novostavbu.

Keramické pálené tašky Tondach si ponechávají dlouhodobě svoji barevnost, i přes vlivy počasí. Vybírat navíc můžete z široké barevné škály tašek. Pálené tašky jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů – jílu, hlíny a vody, díky tomu jsou naprosto šetrné k životnímu prostředí.

Tondach dále sází na široký výběr tvarů a modelů střešních tašek. Vybere si opravdu každý, ať už jste příznivec klasické nestárnoucí bobrovky nebo máte zálusk na moderní typy tašek jako například Samba 11 nebo Stodo 12. Tvárnost hlíny umožňuje vyrábět pálené tašky nejrůznějších tvarů a typů. Jejich univerzálnost také zajišťuje snadné provedení pokládky, ať už bude mít vaše novostavba jakýkoliv sklon střechy.

Vybírejte střešní krytinu na stránkách společnosti PRVNÍ CHODSKÁ, která je specialistou na střechy a na českém trhu působí již téměř 30 let. V sortimentu najdete také veškeré klempířské prvky a doplňky pro střechu.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..