Dětský pokoj jako z pohádky

Možná si řeknete, že je zbytečné speciálně se zabývat zařizováním dětského pokoje. Mnozí rodiče do dětského pokoje přesunou několik zbytečných kusů nábytku a hotovo. Pokoj pak připomíná skladiště designově a barevně různých kusů nábytku, které nesplňují požadavky pro správný vývoj dítěte. Zařídit dětské království přitom vůbec není těžké. Stačí se zamyslet nad potřebami dítěte, trochu kombinovat a kouzlit s barvami a doplňky.

Všechno má své místo

V dětském pokoji by měly být jasně vyhraněné zóny, které budou sloužit pro hraní, spánek a pro studium. I když jsou ještě vaše děti malé a zatím navštěvují jen školku, musíte myslet na to, že o 2 roky bude jejich součástí i psací stůl. V hrací zóně je důležité dbát na to, aby se děti nehrály na studené podlaze. V tomto směru vám poslouží koberec, který je nejen hřejivou podložkou, ale i designovým doplňkem.

Dětský koberec silnice je vhodný jak pro nejmenší batolata, tak i pro větší děti. Velkou výhodou je jejich nabídka pestrých barev. Silnice a stavby doslova vymyslí dětem plno nových her a zábavy. Rozšíří jim jejich fantazii a povzbudí mysl. Koberec cesty jsou z měkkého materiálu, který je ohebný, hřejivý, jeho rubová strana je protiskluzová.

Podporujte kreativitu u dětí

Děti ve věku od 2 – 6 let se převážně hrají. Podpořte jejich dětské hry a fantazii nejen hračkami, ale i zábavnými doplňky. Každé malé dítě má oblíbenou pohádku, kterou se můžete inspirovat a vybrat tak hezké dětské prostěradlo.

Máte pocit, že detskému pokoju stále něco chybí? Přehoďte přes postel deku s motivem včelky Máji a rozzařte pokoj vašeho dítěte. Dětské deky z obchodu Vesna nejen zahřejí, ale taky jsou velmi příjemné na dotek.

Rada na závěr

Nakonec, nezapomínejte na to, že vaše dítě nebude šťastné jen díky hezkému pokojíčku. Věnujte jim dostatek svého času a pozornosti. Vaše dětičky potřebují cítit vaši lásku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..