Byty na pronájem v Plzeňském kraji

Bydlení v Plzeňském kraji je dostupné a lokalita více než příjemná. Bydlete v přímo v krajském městě, nebo si najděte něco v jeho blízkosti a o pracovní příležitosti nebudete mít nouzi, stejně jako o kvalitní občanské služby a vybavenost. I další města v Plzeňském kraji však mají co nabídnout. Vždy aktuální nabídku bytů k pronájmu najdete na webových stránkách realitní společnosti Pubec.

Ceny pronájmu Plzeň město

Aktuálně nejlevnější pronájem seženete v Plzni na Skvrňanech. Měsíční nájem za 1+1 vás vyjde na 6 500 Kč. Ve stejné lokalitě můžete pořídit také velký zrekonstruovaný byt 3+1 za 13000 Kč měsíčně. Někde uprostřed je příjemný byt s balkonem na Slovanech, který majitel pronajímá za 8 700 Kč. K pronájmu bytů je samozřejmě nutné připočítat ještě režijní náklady.

Kde je levněji?

Pronájem bytů v Plzni obecně vzato není drahý. V menších městech je však možné najít stejně velké a hezké byty o něco levněji. Krásný mezonetový byt 2+kk ve Starém Plzenci můžete mít za 7000 Kč měsíčně + režie. V Újezdě na svého nájemníka čeká prostorný rodinný byt ve vile, který je k mání za 15000 Kč měsíčně + režie. Pokud vás láká čistý šumavský vzduch, pak se rozhodně podávejte na hezký byt 2 +kk v Železné Rudě, který vyjde jen něco přes 7 000 Kč!

Co může nabídnout Plzeňský kraj?

Kromě velkého množství pracovního uplatnění a tedy i velmi nízké nezaměstnanosti, nabízí Plzeňský kraj příjemné místo k životu i po jiných stránkách. Města jsou čistá a bezpečná a nájmy dostupné. Bydlení v krajském městě má pak samozřejmě řadu výhod, ale ani venkov není špatnou volbou. Do Plzně je to ostatně blízko a příměstské oblasti dokonce obsluhuje MHD. Záleží jen na vašich preferencích, zda dáte přednost maloměstu, vesnici nebo většímu okresnímu městu, jako jsou například Rokycany nebo Klatovy.

Byty k pronájmu v Plzeňském kraji inzeruje Pubec na svých webových stránkách, kde najdete vždy aktuální a přehlednou nabídku nemovitostí. V současné době najdete v nabídce jak starší zástavbu, tak byty v novostavbě a krásné rekonstruované byty k pronájmu. A pokud se nepoštěstí? Kontaktujete realitní kancelář přímo a některý z makléřů vám pomůže najít přesně takový byt, jaký si představujete.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..